VSCO Cam™

VSCO Cam™ iPhone için

Mükemmel fotoğraflar çekin ve bunları bu şık kamera uygulamasıyla düzenleyin

VSCO Cam, iOS için yüksek kaliteli resimler çekmenizi ve fotoğrafları düzenlemenizi sağlayan özelliklerle dolu bir kamera uygulamasıdır .

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • İyi görüntü kalitesi
  • Özelleştirilebilir önceden ayarlanmış filtreler
  • Ön ayarlar mağazada genişletilebilir
  • Mükemmel düzenleme araçları
  • Çok çekici tasarım

DEZAVANTAJLAR

  • İlk başta kullanmak için kullanıcı arayüzü
  • Topluluk özellikleri yetersiz uygulandı

Çok iyi
8

VSCO Cam, iOS için yüksek kaliteli resimler çekmenizi ve fotoğrafları düzenlemenizi sağlayan özelliklerle dolu bir kamera uygulamasıdır .

VSCO Cam hakkında bu kadar özel olan nedir?

VSCO Cam üst düzey fotoğraf işleme teknolojisi sunar ve fotoğraflarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak düzenleme işlevleri ve filtrelerle sizi destekliyor .

Kamera işlevi çok iyi performans gösteriyor. Her durumda VSCO Cam ile yakalanan ham görüntüler iyi görünüyordu. Renkler canlıydı, görüntüler keskin, beyazlar iyi dengelenmiş ve otomatik pozlama iyi çalıştı.

Yerel kamera uygulaması üzerinden VSCO Cam'ı tercih etmenin bir argümanı, hazır ayarların ve düzenleme araçlarının zenginliğidir. Ön ayarlar, örneğin Instagram gibi uygulamalarda olduğu gibi, resimlerinize filtre uygulamanıza olanak tanır. Önayarlar hassas bir sürgü kullanarak ince ayar yapılabilir, böylece tam olarak doğru ruh halini ve tonu elde edebilirsiniz. VSCO Cam ile birlikte 10 adet ön ayar vardır ve yeni uygulamalarınızı mağaza içi mağaza üzerinden satın alabilirsiniz.

VSCO Cam'daki fotoğraf düzenleme araçlarının aralığı, ücretsiz bir fotoğraf uygulamasında ( Photoshop Express dahil) göreceğiniz kadar iyi. Poz, sıcaklık, kontrast, doygunluk, renk tonu, gölgeler ve daha fazlası için ayarlamalar vardır, bunlar bir sürgü ile kolayca ayarlanabilir. Önceden ayarlanmış en boy oranlarına ve döndürme aracına sahip akıllı bir kırpma aracı da vardır.

VSCO Cam ayrıca harika fotoğraf paylaşım özelliklerine de sahiptir. Resimlerinizi Instagram, Facebook, e-posta veya Twitter aracılığıyla anında paylaşabileceğiniz seçenekler var. 'Daha Fazla' seçeneğine tıklamak, cihazınızda yüklü olan ve görüntüyü paylaşabileceğiniz tüm uyumlu uygulamaları (örneğin mesajlaşma ve sohbet uygulamaları) görüntüleyecektir.

Uygulama aynı zamanda ipuçlarını bulabileceğiniz ve başkaları tarafından çekilen ilham verici fotoğraflara göz atabileceğiniz VSCO Journal'a erişim sağlar.

Ayrıca, dünya çapında VSCO kullanıcılarının yeteneklerini, uygulama ile çekilen veya işlenen en iyi fotoğrafların akışıyla sergileyen oldukça yarı pişmiş bir Izgara bölümü de var. Herhangi bir kategorileştirme, organizasyon veya etkileşim olmadan küratörlü bir bölümdür ve seçim sürecinin nasıl çalıştığını bilmenin bir yolu yoktur.

Hit ve kullanıcı deneyimini özlüyorum

İOS için VSCO Cam'ın muhteşem görünümlü bir uygulama olduğu hiçbir soru yoktur. Minimalist, endüstriyel tarzdaki tasarım, fotoğrafın kendisinde bazen de (örneğin, vizör penceresi tam ekran değil) rahatsızsa bile şık ve çekici bir tasarıma sahiptir.

İlk başta, VSCO Cam okul için çok havalı arayüz tasarımı nedeniyle gezinmek için oldukça garip . Nasıl başlayacağınızı gösteren bir tanıtım öğreticisi yoktur; bu, birçok arayüz ikonunun iyi etiketlenmediğinden yardımcı olacaktır. Ayrıca, arka donanım anahtarı her zaman sizi tamamen uygulamadan çıkardığından, uygulama boyunca geriye doğru gezinmek çığlık atıyor.

VSCO Cam arayüzü, özellikle düzenleme söz konusu olduğunda, bazı şeyleri doğru bir şekilde alır. Kaydırıcıların kullanımı, çok temiz ve basit bir şekilde ince ayar yapar ve düzenlenmiş bir resmi, orijinal durumunu görmek için basılı tutabilirsiniz.

Tam paket değil

VSCO Cam, varsayılan iPhone kamera uygulamasına ilginç bir alternatif. Harika fotoğraflar çekiyor, birçok düzenleme aracı var ve harika görünüyor. Bu, daha pratik ve kullanımı daha kolay hale getirmek için bazı iyileştirmelere ihtiyaç duyulduğunu ve bunun sosyal fonksiyonların Instagram üzerinde bir yama olmadığını söyledi.

En son VSCO Cam güncellemesi, Apple kullanıcılarının Apple tabletleri için tasarlanan arayüzünün yeniden tasarlanması sayesinde iPad kullanıcılarının artık VSCO Cam'ın keyfini çıkarabilecekleri anlamına geliyor.

VSCO Cam 4.0 tanıtılan diğer değişiklikler Cihazlar arasında çekim ve düzenleme için app, senkronizasyon işlevi sayesinde uzun içeriklerde yayınlamak için izin veren bir Journal ve fotoğrafları, Journal ve insanlar tarafından çıkıp gezebilirsiniz gelişmiş arama içerir.

Değişiklikler

  • En son VSCO Cam güncellemesi, Apple kullanıcılarının Apple tabletleri için tasarlanan arayüzünün yeniden tasarlanması sayesinde iPad kullanıcılarının artık VSCO Cam'ın keyfini çıkarabilecekleri anlamına geliyor.

    VSCO Cam 4.0 tanıtılan diğer değişiklikler Cihazlar arasında çekim ve düzenleme için app, senkronizasyon işlevi sayesinde uzun içeriklerde yayınlamak için izin veren bir Journal ve fotoğrafları, Journal ve insanlar tarafından çıkıp gezebilirsiniz gelişmiş arama içerir.

iphone için Fotoğrafçılık en fazla indirilenler

VSCO Cam™

İndir

VSCO Cam™ 103.0

VSCO Cam™ hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×